APTEKA 

La Vie 

W nowoczesnych, jasnych wnętrzach oferujemy Państwu możliwość zakupu pełnej gamy leków na receptę(zarówno gotowych jak i recepturowych), OTC (Over-the-counter-sprzedaż bez recepty) oraz znakomitych kosmetyków, szczególnie polskich firm. Dodatkowo, prowadzimy kompleksową opiekę farmaceutyczną dla osób przewlekle przyjmujących znaczna ilość leków oraz chorych na cukrzycę lub nadciśnienie tętnicze(szczegóły w zakładce Opieka farmaceutyczna)

W aptece pracuje 6 młodych, ambitnych, doświadczonych farmaceutów chętnie służących pacjentom pomocą i swoją wiedzą. Nasi pracownicy uczestniczą w szkoleniach, kursach i wykładach z różnych dziedzin farmacji.

.

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek 

9:00 - 21:00

Sobota 

10:00 - 20:00

Niedziela 

10:00 - 18:00 

 

 

Apteka jest otwarta w każdą niedziele również w niedzielę niehandlową. 

Infolinia:

Telefon: 519 877 500

E-mail: kontakt@aptekalavie.pl

Kaskada lekowa - błedne koło przepisywania nowych leków.

 

Kaskada lekowa to zjawisko w którym działanie niepożadane jednego leku leczymy kolejnym lekiem. Zadaniem lekarza oraz farmaceuty jest rozpoznanie że objaw z którym zgłasza się pacjent, nie jest kolejnym schorzeniem ale powstał w skutek przyjmowania poprzedniego leku. 

Miłość, radość, strach, satysfakcja - skąd się biorą w naszym ciele. 

 

Ludzkie ciało wytwarza substancje które próbuja nas zmusić do robienia tego co będzie dla nas najlepsze. Jeśli kiedykolwiek miałeś poczucie szczęścia, dumy, radości, miłości, spełnienia, to te wszystkie czucia są przez twoje ciało chemicznie produkowane. 

Apteka la vie - edukacja .pl Wszystko na temat leków.

 

Portal pisany w prosty i zrozumiały sposób, przez doświadczonych aptekarzy. Po to abyś mógł zrozumieć przyczynę swojej choroby oraz znaleść na nią rozwiązanie. 

 

 

 

 

 

 

Czytaj dalej...

Czytaj dalej...

Czytaj dalej...