APTEKA 

La Vie 

O nas

                                                         Apteka

Joanna Górka 

 

Kierownik apteki z 10 letnim stażem pracy w aptece. 

Efektywna i zaangażowana w powierzone  zadania. Podchodzi indywidualnie do każdego pacjenta i dokłada wszelkich starań w budowaniu z nimi trwałych relacji. W zespole pracowników dąży do pełnej współpracy oraz dobrej atmosfery. Joanna przygotowuje również , podczas półrocznego stażu, przyszłych magistrów farmacji do pracy w aptece.

Prywatnie mama  najsłodszych bliźniaków na świecie, co przekłada się na większe doświadczenie w codziennej pracy. Ponadto Joanna  kocha podróże oraz sport.

 

Katarzyna Górka

 

Magister farmacji z 10-letnim stażem pracy w aptece.

Niezwykle energiczna i otwarta osoba. Odpowiedzialna jest za wprowadzanie ciekawych, bezpiecznych produktów do oferty apteki i śledzeniem nowości kosmetycznych. Pomaga w prowadzeniu opieki farmaceutycznej w aptece, kontrolując bezpieczeństwo przyjmowanych leków przez stałych pacjentów. 

Prywatnie kocha jogę i medytację oraz aktywne spędzanie czasu. 

 

 

Dominika Stelamszyk 

 

Technik farmacji z 15 letnim stażem pracy w aptece. 

Dominika ma indywidualne oraz empatyczne podejście do drugiego człowieka. Otwartość pozwala jej nawiązywać bliskie relacje z pacjentami, co czyni ją wrażliwą na ich potrzeby i problemy. Jest inicjatorem akcji m.in. zbierania nakrętek dla  potrzebujących dzieci.  Kreatywna i artystyczna dusza. Pełna pomysłów dotyczących wystroju apteki, włącznie z własnoręcznie wykonanymi ozdobami świątecznymi.

Prywatnie zakochana w wycieczkach rowerowych i krawiectwie.

Anna Szprengiel 

 

Magister farmacji  z 2 letnim doświadczeniem pracy w aptece. 

Swoją edukację na Uniwersytecie Medycznym w Warszawie zakończyła jako najlepsza studentka na roku. Precyzyjna i skrupulatna. Swoje obowiązki wykonuje z najwyższą starannością. Ciągłe szkolenia z opieki farmaceutycznej ułatwiają jej monitorowanie problemów lekowych i działań niepożądanych leków przyjmowanych przez naszych pacjentów. 

Prywatnie jest pasjonatką domowego ogniska. Czas wolny spędza na czytaniu  książek i wycieczkach rowerowych.

  

 

Piotr Kabelis 

 

Magister farmacji z 3 letnim doświadczeniem pracy w aptece. Na co dzień Piotr pracuje w firmie farmaceutycznej  na stanowisku Specjalista ds. bezpieczeństwa w badaniach klinicznych. Dba o to, aby  leki stosowane w kuracjach immunologicznych oraz onkologicznych testowane w badaniu klinicznym były bezpieczne dla pacjenta. Aby utrzymać kontakt z "praktyczną stroną" farmacji, Piotr pełni weekendowe dyżury w aptece. 

Prywatnie szczęśliwy mąż pielęgnujący ognisko domowe.

Sylwia Surma 

 

Magister farmacji z 3 letnim doświadczeniem w pracy w aptece. 

Na co dzień Sylwia pracuje w firmie farmaceutycznej  na stanowisku: Specjalista ds. rynku farmaceutycznego. Odpowiedzialna jest za rozwijanie bazy produktowej oraz wykonywanie analiz rynku. Aby utrzymać kontakt z "praktyczną stroną" farmacji, Sylwia pełni weekendowe dyżury w aptece

Prywatnie kocha podróże.