O nas

                                                         Apteka

Joanna Górka

 

Kierownik apteki z 10 letnim doświadczeniem pracy w aptece. 

Efektywna i zaangażowana w powierzone  zadania. Podchodzi indywidualnie do każdego pacjenta i dokłada wszelkich starań w budowaniu z nimi trwałych relacji. W zespole pracowników dąży do pełnej współpracy oraz dobrej atmosfery. Joanna przygotowuje również , podczas półrocznego stażu, przyszłych magistrów farmacji do pracy w aptece.

Prywatnie mama  najsłodszych bliźniaków na świecie, co przekłada się na większe doświadczenie w codziennej pracy. Ponadto Joanna  kocha podróże oraz sport.

Katarzyna Górka

 

Magister farmacji z 10 letnim doświadczeniem pracy w aptece.

Niezwykle energiczna i otwarta osoba. Odpowiedzialna jest za wprowadzanie ciekawych, bezpiecznych produktów do oferty apteki i śledzenie nowości kosmetycznych. Pomaga w prowadzeniu opieki farmaceutycznej w aptece, kontrolując bezpieczeństwo przyjmowanych leków przez stałych pacjentów. 

Prywatnie kocha jogę i medytację oraz aktywne spędzanie czasu. 

 

 

Dominika Stelamszyk 

 

Technik farmacji z 15 letnim doświadczeniem pracy w aptece. 

Dominika ma indywidualne oraz empatyczne podejście do drugiego człowieka. Otwartość pozwala jej nawiązywać bliskie relacje z pacjentami, co czyni ją wrażliwą na ich potrzeby i problemy. Jest inicjatorem akcji m.in. zbierania nakrętek dla  potrzebujących dzieci.  Kreatywna i artystyczna dusza. Pełna pomysłów dotyczących wystroju apteki, włącznie z własnoręcznie wykonanymi ozdobami świątecznymi.

Prywatnie zakochana w wycieczkach rowerowych i krawiectwie.

Aleksandra Wójtowicz 

 

Magister farmacji z rocznym doświadczeniem pracy w aptece. 

Edukację na Uniwersytecie Medycznym w Warszawie zakończyła jako jedna z najlepszych studentek na roku. Precyzyjna i skrupulatna. Swoje obowiązki wykonuje z najwyższą starannością. Ciągłe szkolenia z opieki farmaceutycznej ułatwiają jej monitorowanie problemów lekowych i działań niepożądanych leków przyjmowanych przez naszych pacjentów. 

Prywatnie pasjonuje ją taniec, który aktywnie trenuje. Czas wolny spędza na czytaniu  książek oraz w podróżach po Polsce. 

  

 

Mirosław Kaczmarczyk 

 

Technik farmacji z 12-letnim doświadczeniem w pracy w aptece. Ukończył także 3-letnie studia licencjackie na wydziale biologii UW oraz studia podyplomowe z zarządzania w służbie zdrowia. 

Mirek jest osobą niezwykle pogodną, życzliwą, z dużym poczuciem humoru. Nigdy nie miewa złego nastroju, co przekłada się się na ogromną sympatię ze strony naszych pacjentów od pierwszych dni pracy Mirka w aptece. 

Jest odpowiedzialny za aktywną sprzedaż i marketing apteki. 

Prywatnie pasjonat gotowania. Uwielbia również grę w tenisa i podróże.

Sylwia Surma 

 

Magister farmacji z 5 letnim doświadczeniem w pracy w aptece. 

Na co dzień Sylwia pracuje w firmie farmaceutycznej  na stanowisku: Specjalista ds. rynku farmaceutycznego. Odpowiedzialna jest za rozwijanie bazy produktowej oraz wykonywanie analiz rynku. Aby utrzymać kontakt z "praktyczną stroną" farmacji, Sylwia pełni weekendowe dyżury w aptece

Prywatnie kocha podróże.